هر آنچه باید درباره بند نامرئی سوتین یا بند شیشه ای سوتین بدانیم ؟

هر آنچه باید درباره بند نامرئی سوتین یا بند شیشه ای سوتین بدانیم ؟

بند نامرئی سوتین یک نوع اکسسوری لباس زیر و سوتین به شمار می رود و از موارد مورد نیاز برای سوتین های مجلسی می باشد. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا با کاربرد بندهای نامرئی بیشتر آشنا شویم.

شاید در بسیاری از مواقع زمانی که به مجالسی دعوت می شوید، لباس هایی مورد انتخاب شما قرار می گیرد که دیده شدن بندهایتان زیبا و جالب به نظر نمی رسد و استایل تان را خراب می کند،  یا به هر دلیلی بخواهید بند نامرئی پشت سوتین تان را از دید بقیه مخفی نگهدارید، در این زمان این بندها می توانند به شما کمک کنند.

بند نامرئی چیست؟

بندهای نامرئی همان بندهای شیشه ای یا سیلیکونی هستند؛ این بندها بسیار ساده به سوتین هایتان متصل شده و روی شانه ها قرار می گیرند. این بندها مشابه بندهای معمولی سوتین می باشند و درست در آن قسمت به سوتین متصل می شوند، تنها تفاوت این بندها با بند سوتین در جنس و رنگ آن می باشد.

این بندها به حدی شفافیت دارند که در صورت قرار گرفتن بر روی پوست به خوبی رنگ و بافت پوست را نشان می دهند، وضوح در مشخص بودن بافت و رنگ پوست باعث می شود تا بسیاری از افراد نتوانند به راحتی آن ها را ببینند یا تشخیص دهند.

این بندها قابلیت تنظیم دارند و می توان به راحتی آن ها را تنظیم کرد و کوتاه و بلند نمود.

قلاب های بندهای نامرئی هم به صورت فلزی و هم به صورت پلاستیکی تولید می شوند، که قلاب های فلزی پر فروش تر و پر طرفدارتر از قلاب های پلاستیکی می باشند؛ زیرا از دوام بالاتری برخوردار هستند.

شاید فکر کنید که ممکن است بندهای نامرئی به سرعت پاره شوند، اما بهتر است بدانید بندهای نامرئی محکم بوده و به راحتی پاره نمی شوند. قلاب های پلاستیکی همانند بندهای نامرئی شیشه ای و بی رنگ هستند.

خرید کلی بند سوتین شیشه ای نامرئی

کاربرد بندهای نامرئی

این بندها مناسب لباس هایی می باشند که سرشانه هایشان باز است و با جایگزین کردن این بندها به سوتین خود دیگر بند سوتین تان مشخص نشده و کسی متوجه آن ها نمی شود.

در صورت متصل کردن این بندها  به سوتین های خود به این مورد توجه داشته باشید که سوتین تان با قابلیت تعویض بندها بوده و ثابت نباشد.

روش شستشوی بندهای نامرئی

شستشو و تمیز کردن بندهای نامرئی و شیشه ای کار سختی نمی باشد، شما می توانید به راحتی با یک حوله تمیز و نم دار روی آن ها بکشید و بندها را از هرگونه آلودگی، کثیفی و چربی پوست پاک کنید.

روش استفاده از بندهای نامرئی

شما می توانید آن ها را به وسیله سوتین های معمولی مورداستفاده قرار دهید، فقط لازم است که بندهای سوتین تان متحرک باشد؛ همچنین می توانید برای استفاده از بندهای نامرئی سوتین های دکلته انتخاب و خریداری کنید.

سخن پایانی

اگر استفاده از سوتین دکلته، که بدون بند نیز هستند برایتان دشوار می باشد می توانید این بندها را به راحتی به آن متصل کرده و از بابت دیده شدن بندهایتان نگران نباشید. این بندها قیمت های بسیار مناسبی دارند، اما در بسیاری از مواقع مورد استفاده قرار می گیرند، پس بهتر است حداقل یک جفت از این بندها را در کنار سوتین های خود داشته باشید.

جهت خرید عمده و کلی بند سوتین با ما تماس بگیرید.